Nowatorskie propozycje marki Blanco na Targach Meble Polska 2017
 


Nowatorskie propozycje marki Blanco na Targach Meble Polska 2017

2017-03-09

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia ekspozycji firmy Comitor, która wraz z marką Blanco zaprezentuje nowoczesne i sprawdzone rozwiązania do kuchni. Wydarzenie to będzie miało miejsce podczas Targów Meble Polska 2017 w Poznaniu, w dniach

14-17 marca 2017 r. na stoisku 93 w hali 5, sektor D.

 

Wśród prezentowanych nowości będzie można zobaczyć blat z komorą BLANCO CLARON 700-U w wykończeniu Durinox® – innowacyjnego, niezwykle odpornego na zadrapania materiału, który dotychczas wykorzystywany był wyłącznie do produkcji blatów. Teraz pojawia się również w komorach BLANCO CLARON i BLANCO ZEROX, które dzięki niemu mają niepowtarzalny, elegancki wygląd. Nowatorskim rozwiązaniem pokazanym podczas Targów będzie też piętrowa komora BLANCO ETAGON łącząca funkcjonalność z wysoką estetyką. Nowa koncepcja krawędzi funkcyjnej sprawia, że zwykła komora nabiera zalet kompletnego zlewozmywaka. Można z niej korzystać równocześnie na trzech poziomach: z komory, z krawędzi w komorze i krawędzi zewnętrznej zlewozmywaka – wykorzystując przy tym przemyślane akcesoria i detale. Cechą szczególną są tu szyny ETAGON ze stali szlachetnej, które można oprzeć na krawędzi wewnątrz komory i wykorzystać je np. do postawienia na nich naczyń. Elegancko poprowadzone krawędzie i wyposażenie komory w zakryty przelew C-overflow® oraz innowacyjny system odpływowy BLANCO InFino® sprawiają, że zlewozmywak BLANCO ETAGON nadaje wyrazistości każdej kuchni.

Na targach zobaczymy komorę BLANCO ETAGON 500-U ze stali szlachetnej oraz BLANCO ETAGON 500-U z kompozytu SILGRANIT® PuraDur® w połączeniu z nową baterią BLANCO PANERA-S, dla której charakterystyczny jest sposób wygodnego wyciągania wylewki – wystarczy ją lekko chwycić i wysunąć do siebie. Innymi targowymi nowościami będą antracytowa komora BLANCO ARTAGO SteelFrame, zlewozmywak BLANCO AXIA III XL 6 S z białego kompozytu SILGRANIT® PuraDur®, BLANCO PLEON 6 S Split z charakterystyczną obniżoną ścianką pomiędzy komorami. Ten model pojawi się również w nowym kolorze – muszkat.

Będzie można zobaczyć także zlewozmywak BLANCO NAYA XL 9 w kolorze szarość skały z baterią BLANCO MIDA-S (z delikatnie wygiętą wylewką na smukłym, prostym korpusie). Firma Comitor zaprezentuje także BLANCO IDENTO XL 6 S w kolorze biały połysk – nową linię zlewozmywaków ceramicznych o płaskich krawędziach (dzięki czemu niektóre modele można montować na równi z blatem). Na ekspozycji znajdzie się też nową wersję systemu segregacji odpadków BLANCO FLEXON II oraz przeznaczone do montażu przy oknie baterie BLANCO CORESSA-F z dźwignią z lewej strony, BLANCO LARESSA-F z dźwigną z prawej strony i BLANCO DARAS-F.Prezentowane podczas targów zlewozmywaki wyposażono w nowy system odpływowy InFino®. Brak szczeliny wokół odpływu pozwala na łatwe utrzymanie czystości i higieny, a konstrukcja zapewnia intuicyjną i logiczną obsługę. Podczas Targów Meble Polska 2017 odbędzie się także prezentacja właściwości materiału SILGRANIT® PuraDur®. Odwiedzający stoisko firmy Comitor będą mogli osobiście sprawdzić jego wytrzymałość, odporność na zarysowania i pęknięcia oraz poznają sposoby pielęgnacji produktów z tego materiału. Dodatkowe informacje www.comitor.pl


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail