Wszystko, co chcesz wiedzieć o kawie… na targach EuroGastro 2017
 

 
Wszystko, co chcesz wiedzieć o kawie… na targach EuroGastro 2017

2017-04-03

Jak zwiększyć obroty na kawie o 60%? W jaki sposób serwować napoje na bazie espresso, by zachwyciły wielbicieli włoskiej kultury? Jak skonstruować menu kawowe, by odpowiadało najnowszym trendom rynku gastronomicznego i zaskoczyło klientów?

rs 2017 03b 02

Odpowiedzi czekają na targach EuroGastro 2017! 3-dniowe wydarzenie, którego zeszła edycja przyciągnęła 276 wystawców z 17 krajów, ponad 19 tys. zwiedzających, wśród których blisko 15,5 tys. klientów biznesowych reprezentowało branżę HoReCa, po raz kolejny stanie się centralnym punktem roku dla polskiego rynku gastronomicznego. W dniach 5-7 kwietnia w warszawskim Centrum MT Polska odbędzie się 21. edycja Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro. 5 sektorów tematycznych: wyposażenie zaplecza kuchennego, żywność i napoje dla gastronomii, cukiernictwa i lodziarstwa, drink&bar, wyposażenie sal restauracyjnych i barów oraz kawa – gwarantuje możliwość zapoznania się z szerokim spektrum wystawców. W ramach ostatniej z kategorii swą ofertę zaprezentuje firma Segafredo Zanetti Poland. Jakie atrakcje przygotował na Targi EuroGastro 2017 światowy lider produkcji espresso?


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail