Emocje na talerzach! Ogólnopolski wiosenny festiwal najlepszych restauracji
 


Emocje na talerzach! Ogólnopolski wiosenny festiwal najlepszych restauracji

2017-04-04

Wiosenna edycja FESTIWALU NAJLEPSZYCH RESTAURACJI dedykowana jest doznaniom i emocjom towarzyszącym wspólnemu spędzaniu czasu przy stole. Ponad 360 Restauracji w ponad 25 miastach zapraszają Gości na trzydaniowe, wyjątkowe doświadczenia w festiwalowej cenie 39 zł. To wszystko już w ostatnim tygodniu kwietnia – w całej Polsce!


EMOCJE NA TALERZACH!


Najlepsze Restauracje zapraszają na wiosenny FESTIWAL NAJLEPESZYCH RESTAURACJI Restaurant Week. Weźmie w nim udział ponad 65 wiodących Restauracji w Stolicy! Najlepsi Szefowie Kuchni przygotowali EMOCJE NA TALERZACH!, czyli popisowe trzydaniowe doświadczenia restauracyjne w festiwalowej cenie 39 zł. Tegoroczne menu zaprojektowano z myślą o uczuciach, jakie im towarzyszą. Szczęście i zaskoczenie, harmonia i pożądanie, radość i wzruszenie, miłość i ekscytacja, euforia i duma, wolność i niepewność. Wspomnienie kojącego smaku dzieciństwa i zadziwiające niespodzianki – to wszystko znajdziecie w emocjonujących daniach i doświadczeniach nadchodzącej edycji Festiwalu najlepszych Restauracji.

rs 2017 03b 04


FESTIWAL, KTÓRY ŁĄCZY PRZY STOLE!


Aby wywołać odpowiednie emocje na talerzach i podarować Gościom zmysłowe doświadczenie, Szefowie Kuchni w całej Polsce przygotują specjalne, trzydaniowe menu degustacyjne: przystawkę, danie główne i deser – w festiwalowej cenie 39 zł. Tę prostą formułę pokochali Polacy, którzy tłumnie ruszyli do restauracji w ostatnich latach. W ramach Festiwalu odbędzie się także szereg wydarzeń dedykowanych kulturze stołu, smakom, aromatom, emocjom oraz towarzyskości, która sprawia, że wspólnie cieszymy się restauracyjnym doświadczeniem. Możemy się spodziewać m.in. kulinarnych warsztatów, wykładów czy degustacji. Wszystkie szczegóły dostępne będą na początku kwietnia na stronie internetowej Festiwalu: www.RestaurantWeek.pl. Warto założyć Konto Gościa, które gwarantuje pierwszeństwo wyboru miejsc, udział w konkursach i dostęp do wszelkich aktualności.


ZASADY FESTIWALU.


REZERWACJE W SIECI! Festiwalowe menu i Rezerwacje dostępne na www.RestaurantWeek.pl
NAJLEPSZE RESTAURACJE! Starannie wybrana grupa najlepszych i najbardziej autorskich Restauracji. TRZYDANIOWE DOŚWIADCZENIE RESTAURACYJNE! Specjalnie skomponowane popisowe menu festiwalowe: przystawka, danie główne, deser.  
FESTIWALOWA CENA 39zł! Najlepsza okazja, by poznać nowe, ciekawe smaki, kuchnie i Restauracje! CZAS REZERWACJI! Prosimy o punktualność. Twój czas to 90 minut od godziny Twojej Rezerwacji – po nim będą już czekać kolejni Goście. To równe szanse dla każdego na wymarzone doświadczenie restauracyjne.

  RSVP: www.restaurantweek.pl      |      Czas: 21-30 kwietnia       |      Miejsce: 13 regionów, 26 miast

Trzydaniowe doświadczenie restauracyjne w festiwalowej cenie 39 zł!
Do zobaczenia przy stole!


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail