Proces logistyki żywności na przykładzie burgera
 


 Proces logistyki żywności na przykładzie burgera

Niedawno obchodziliśmy Światowy Dzień Burgera – dania, które cieszy się coraz większą popularnością także w Polsce. To dobra okazja, by sprawdzić, jaką drogę przebywają poszczególne jego składniki, zanim trafi on na talerz klienta.

rs 2017 07a 45

  Firma logistyczna Quick Service Logistics Polska oraz sieć restauracji Bobby Burger na przykładzie swojego najpopularniejszego burgera postanowiły pokazać proces logistyki żywności – od skompletowania poszczególnych produktów, poprzez ich transport, aż do momentu podania gotowego dania. Logistyka ta opiera się na kilku zasadach, których należy przestrzegać: dobra jakość i świeżość produktów, przestrzeganie procedur bezpieczeństwa, szybkie usługi magazynowania i transportu. To dzięki nim klienci obsługiwani przez operatora logistycznego mogą skupić się na swoich podstawowych celach i działaniach biznesowych. Jak wygląda zatem model współpracy między QSL a Bobby Burger? Zobaczmy na przykładzie najpopularniejszego dania sieci, czyli burgera Cheese Bacon. 

Od producentów do...


Restauracja 3/2017, NARZĘDZIA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail