Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

Proces logistyki żywności na przykładzie burgera

Niedawno obchodziliśmy Światowy Dzień Burgera – dania, które cieszy się coraz większą popularnością także w Polsce. To dobra okazja, by sprawdzić, jaką drogę przebywają poszczególne jego składniki, zanim trafi on na talerz klienta.

rs 2017 07a 45

  Firma logistyczna Quick Service Logistics Polska oraz sieć restauracji Bobby Burger na przykładzie swojego najpopularniejszego burgera postanowiły pokazać proces logistyki żywności – od skompletowania poszczególnych produktów, poprzez ich transport, aż do momentu podania gotowego dania. Logistyka ta opiera się na kilku zasadach, których należy przestrzegać: dobra jakość i świeżość produktów, przestrzeganie procedur bezpieczeństwa, szybkie usługi magazynowania i transportu. To dzięki nim klienci obsługiwani przez operatora logistycznego mogą skupić się na swoich podstawowych celach i działaniach biznesowych. Jak wygląda zatem model współpracy między QSL a Bobby Burger? Zobaczmy na przykładzie najpopularniejszego dania sieci, czyli burgera Cheese Bacon. 

Od producentów do...


Restauracja 3/2017, NARZĘDZIA

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
rs 2018 02
2/2018   Spis treści »
marzec-kwiecień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne