12 edycja Warsaw Fashion Street za nami
 


12 edycja Warsaw Fashion Street za nami

2017-06-26

W miniony weekend na Krakowskim Przedmieściu odbył się największy w Polsce festiwal mody - Warsaw Fashion Street. Jednym z jego elementów był pokaz mody inspirowanej Cisowianką Perlage.

ht 2017 06e 03

Już po raz 12 najbardziej reprezentacyjna ulica Warszawy – Krakowskie Przedmieście zmieniła się z centrum polskiej mody. Podczas tegorocznego Warsaw Fashion Street warszawiacy podziwać mogli zarówno pokazy kolekcji dziecięcych (w tym wzruszający pokaz Fundacji Spełnionych Marzeń z udziałem gwiazd) jak i bardzo znanych i niszowych ale bardzo ciekawych, projektantów.


Jak w roku ubiegłym jednym z najciekawszych momentów Warsaw Fashion Street był pokaz zorganizowany przez Cisowiankę Perlage, która od lat jest związana z polską modą. Marka ta jako pierwsza w historii marka z Polski jest sponsorem głównym legendarnego wyścigu zabytkowych samochodów Mille Miglia. Aby przybliżyć klimat Mille Miglia - bezcennych samochodów, włoskich miast i niezwykłej atmosfery tego wydarzenia Cisowianka Perlage zaprezentowała pokaz mody inspirowany zarówno lekkością musującej wody jaki i tym legendarnym wyścigiem. Stylizacją pokazu zajęła się jedna z najzdolniejszych młodych stylistek Magdalena Jagnicka. W pokazie wykorzystano zarówno ubrania stale współpracujących z Cisowianką projektantów: Roberta Kupisza, Łukasza Jemioła i Macieja Zienia, jak i stylizacje z tzw. „sieciówek”. Punktem kulminacyjnym pokazu była wspaniała czerwona suknia zaprojektowana przez Dawida Wolińskiego specjalnie na tegoroczne Mille Miglia.  


Oprócz wybiegu, Cisowianka Perlage królowała również w ogródku VIP a także na backstage pokazów.


Gościem specjalnym wieczoru był Jerzy Antkowiak, dla którego organizatorzy Warsaw Fashion Street przygotowali wyjątkową niespodziankę. Na wybiegu mogliśmy podziwiać najpopularniejsze modelki Mody Polskiej, m.in.: Małgorzatę Niemen, Lidię Popiel, Bognę Sworowską, Ewę Wajnert, Katarzynę Butowtt. Gwiazdy zaprezentowały się w specjalnie na tę okazję przygotowanych, koszulkach z podobizną legendarnego projektanta. Niezmiernie wzruszony projektant odebrał z rąk Doroty Wróblewskiej statuetkę ikony polskiej mody.
Jesteśmy niezmiernie ciekawi czym zaskoczy nas Warsaw Fashion Street w przyszłym roku.Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail