Kolejne miasta na energetycznej mapie Powermat
  
Kolejne miasta na energetycznej mapie Powermat

2017-07-28

Na mapie zasilania Powermat pojawiły się kolejne punkty. Nowe PowerSpoty zainstalowane zostały w Bytomiu i Katowicach w lokalach sieci Fun Pizza.

Na początku czerwca zespół Powermat Polska ogłosił swoją strategię działań i jak na startup przystało, dynamicznie ją realizuje. - Nie minął nawet miesiąc od ogłoszenia strategii działań skupionej na branży HoReCa, a już obserwujemy kolejne punkty w tworzonej przez nas energetycznej sieci. Bardzo mnie to cieszy – mówi Juliusz Korwin, Dyrektor Marketingu Powermat Polska, startupu opierającego się o aplikację, dzięki której klienci mogą bezprzewodowo ładować swoje smartfony, a przedsiębiorcy mają okazję w tym czasie informować swoich gości o aktualnych promocjach i ofercie dostępnej w lokalu. Rozwiązanie Powermat można zainstalować w różnorodnych miejscach. Zespół Powermat Polska zaproponuje najbardziej dogodną lokalizację zarówno z punktu widzenia klienta jak i możliwości technicznych lokalu. Przykładem może tu być zainstalowanie PowerSpotów dla Fun Pizza w bytomskiej galerii Agora. Wdrożenie zrealizowano we wspólnej przestrzeni galerii, przeznaczonej dla restauracji, tzw. food court’cie. Umiejscowienie punktów ładowania w tym obszarze oraz spersonalizowane promocje zachęcające klientów do odwiedzenia właśnie tej pizzerii i wyróżniają ją na tle pozostałych punków gastronomicznych.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail