Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

Kolejne miasta na energetycznej mapie Powermat

2017-07-28

Na mapie zasilania Powermat pojawiły się kolejne punkty. Nowe PowerSpoty zainstalowane zostały w Bytomiu i Katowicach w lokalach sieci Fun Pizza.

Na początku czerwca zespół Powermat Polska ogłosił swoją strategię działań i jak na startup przystało, dynamicznie ją realizuje. - Nie minął nawet miesiąc od ogłoszenia strategii działań skupionej na branży HoReCa, a już obserwujemy kolejne punkty w tworzonej przez nas energetycznej sieci. Bardzo mnie to cieszy – mówi Juliusz Korwin, Dyrektor Marketingu Powermat Polska, startupu opierającego się o aplikację, dzięki której klienci mogą bezprzewodowo ładować swoje smartfony, a przedsiębiorcy mają okazję w tym czasie informować swoich gości o aktualnych promocjach i ofercie dostępnej w lokalu. Rozwiązanie Powermat można zainstalować w różnorodnych miejscach. Zespół Powermat Polska zaproponuje najbardziej dogodną lokalizację zarówno z punktu widzenia klienta jak i możliwości technicznych lokalu. Przykładem może tu być zainstalowanie PowerSpotów dla Fun Pizza w bytomskiej galerii Agora. Wdrożenie zrealizowano we wspólnej przestrzeni galerii, przeznaczonej dla restauracji, tzw. food court’cie. Umiejscowienie punktów ładowania w tym obszarze oraz spersonalizowane promocje zachęcające klientów do odwiedzenia właśnie tej pizzerii i wyróżniają ją na tle pozostałych punków gastronomicznych.


Aktualności
rs 2018 02
2/2018   Spis treści »
marzec-kwiecień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne