RUSZYŁY REZERWACJE NA FESTIWAL SZTUKI RESTAURACYJNEJ FINE DINING WEEK W STOLICY!
 


RUSZYŁY REZERWACJE NA FESTIWAL SZTUKI RESTAURACYJNEJ FINE DINING WEEK W STOLICY!

2017-07-28

Najbardziej ekskluzywne Restauracje w stolicy zapraszają na wyjątkowy festiwal sztuki restauracyjnej. Od 25 sierpnia do 3 września odbędzie się trzecia edycja Fine Dining Week. Popisowe, pięciodaniowe menu w pięknej oprawie goście skosztują w festiwalowej cenie 119 złotych. Właśnie ruszyły rezerwacje na stronie www.FineDiningWeek.pl.

 

 rs 2017 07a 02

 

Po sukcesie poprzedniej edycji festiwalu szykuje się kolejna okazja na wielozmysłowe doświadczenie w najwybitniejszych restauracjach w Warszawie. Wyjątkowe doznanie smakówi aromatów czeka na gości w festiwalowej cenie 119 złotych, która obejmuje 5 popisowych dań wybitnych szefów kuchni.

 

Festiwal Fine Dining Week jest okazją na poznanie świata bezkompromisowej jakości, eksperckiej tradycji i odwagi w nowoczesnym kreowaniu trendów. Podczas festiwalu goście będą mogli przekonać się, że najwyższej próby sztuka restauracyjna to znacznie więcej niż kulinarne rzemiosło. Paweł Światczyński, założyciel i pomysłodawca Festiwalu Fine Dining Week uzasadnia powołanie do życia idei: Festiwal ma za zadanie uświadomić i wyjaśnić, czym fine dining rzeczywiście jest. Chcemy pokazać gościom, czym jest sztuka restauracyjna najwyższej próby, dlatego w ostatnim tygodniu sierpnia najlepsze restauracje w stolicy zaserwują gościom pięć dań, które na długo zapiszą się w ich pamięci.

 

Na kulturę fine dining składają się: jakość gourmet, ekskluzywność, lokalność, świeżość, kulinarna sztuka kompozycji smaków oraz mistrzostwo w kreowaniu wielozmysłowego doświadczenia dla najbardziej wymagających gości. Rafał Hreczaniuk, szef kuchni w restauracji Dyletanci, dodaje: Jakość gourmet w kuchni fine dining to dobry, z najwyższej półki, często trudny do zdobycia produkt. Jego wysoka cena wynika z nietuzinkowej obróbki oraz włożonych w przygotowanie nakładów pracy. Inne cechy tej kuchni, jak lokalność czy sezonowość, to jedyny sposób na świeżość produktów. Wielozmysłowe doznania wynikają z doświadczenia szefa i jego kreatywności – to ciągła zabawa ze strukturą, konsystencją i zmysłowym odbiorem gości restauracji.

Właśnie ruszyły rezerwacje na stronie www.FineDiningWeek.pl. Najbardziej atrakcyjne stoliki znikają z reguły w ciągu pierwszych 24 godzin, dlatego warto pamiętać o możliwości wcześniejszej rezerwacji. Lista potwierdzonych restauracji obejmuje między innymi: Amber Room, Dyletantów, Zielonego Niedźwiedzia, Belvedere, czy Brasserie Warszawską.

Świadomość, czym jest fine dining, wciąż dopiero rośnie w Polsce. Festiwal służy więc przede wszystkim pokazaniu gościom, czym jest sztuka restauracyjna najwyższej próby. Mają oni okazję na pełne, samodzielne doświadczenie fine diningu, by dzięki temu zrozumieć, na czym naprawdę polega jego luksusowość.

 

RSVP: www.FineDiningWeek.pl 

Otwarcie rezerwacji: 26.07.2017r.

Dresscode: Smart casual+

Czas: 25 sierpnia – 3 września 2017

Miejsce: Warszawa

 

Pięciodaniowe doświadczenie restauracyjne w festiwalowej cenie 119 zł!

Podano do stołu!

 

Kontakt: anna@restaurantweek.pl

 


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail