Znamy 11 finalistę KPP 2017!
 
Znamy 11 finalistę KPP 2017!

2017-08-17

Międzynarodowe Mistrzostwa w Podawaniu Baraniny zwyciężył Emil Klimas i Dawid Feist z Restauracji Cucina w Poznaniu.

 

rs 2017 06am 01

 

W sobotę, 12 sierpnia odbył się ostatni z konkursów nominowanych do Kulinarnego Pucharu Polski – Międzynarodowe Mistrzostwa w Podawaniu Baraniny. W konkursie udział wzięło 6 drużyn. Ekipy miały dwa zadania. Pierwszym z nich było przygotowanie dania, w którym składnikami obowiązkowymi były comber z polskiej jagnięcy z kością lub bez kości, kasza jaglana, rabarbar, kurki (pieprznik jadalny) oraz Olej z esencją masła „Kruszwica”.

W konkursowym deserze – konkurencja druga - musiały zostać natomiast użyte ser owczy; bryndza, bundz, oscypek z obowiązkowym dodatkiem likieru czekoladowego firmy „Chopin”. Zwycięstwo w konkursie, a zarazem nominację do Kulinarnego Pucharu Polski wywalczyliEmil Klimas i Dawid Feist z Restauracji Cucina. Na kolejnych miejscach uplasowali się: II miejsce: Michał Kozłowski i Bartosz Fabiś z Restauracja Nifty No.20 III miejsce: Dawid Zagrzywiec i Piotr Gipsiak z Coutyard by Marriott. Więcej informacji o KPP na www.kpp.mtp.pl oraz www.facebook.com/kulinarny. Zapraszamy również na nasz kanał filmowy na Youtube.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail