Cook Up wchodzi na rynek
 

 
Cook Up wchodzi na rynek

Jednym z najnowszych trendów w światowej gastronomii są recipe boxy, które zaczynają wypierać diety pudełkowe. Właśnie dotarły one do Polski.

rs 2017 08az 06

  Recipe box to nic innego jak dostarczony do domu przepis wraz z niezbędnymi do przygotowania potrawy produktami. Klienci mogą zamawiać do pięciu potraw w tygodniu. Najczęściej zamawiają je w tygodniowych zestawach (najpopularniejszy model recipe boxów to trzy potrawy na każdy tydzień). Pomysł na danie, niemarnowanie jedzenia, bardzo dobrej jakości składniki oraz oszczędność czasu – to tylko niektóre z zalet gotowania w formie recipe box, które przyciągają klientów na całym świecie. Dania są kreatywne, ale jednocześnie na tyle proste, by na podstawie dostarczanych przepisów każdy mógł je samodzielnie przygotować w domu. To oferta nie tylko dla tych, którzy chcą świadomie I dobrze się odżywiać, ale także dla tych, którzy po prostu lubią gotować, często nie mając czasu na szukanie kulinarnych inspiracji czy poszczególnych składników. 

Recipe...


Restauracja 4/2017, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail