Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Przestrzeń dla świadomych warszawiaków

Spośród ponad 30 nadwiślańskich lokali większość stanowią klubokawiarnie i drink bary. Są też jednak takie miejsca, których koncept oparty jest na połączeniu eventów, domowej kuchni i autorskich drinków. Do tych ostatnich należy Grunt i Woda.

rs 2017 08az 36

rs 2017 08az 37

 

Powód wyboru lokalizacji

Właścicielki Gruntu i Wody Sylwia Bartyś- Miłkowska i Magda Zawiślak już od dłuższego czasu szukały miejsca, by otworzyć kolejny koncept. Od kilku lat prowadzą bowiem lokal Rozbiegówka, mieszczący się na tyłach Nowego Światu w popularnych pawilonach. Zależało im na dużej przestrzeni z pełną infrastrukturą i możliwością realizacji własnych pomysłów. Bulwar Flotylli Wiślanej okazał się do tego celu idealnym miejscem. 

rs 2017 08az 38

Okoliczna konkurencja

Lokali nad Wisłą jest dużo i każdy ma swoją odrębną specyfikę. Są zarówno miejsca stricte imprezowe, jak zwykłe budki z piwem i jedzeniem. Właścicielkom Gruntu i Wody zależało na tym, by stworzyć wyróżniający się i niebanalny koncept. 

Pomysł na biznes

W zamyśle właścicielek nowy lokal dzięki licznym inicjatywom miał zachęcać warszawiaków do aktywnego wypoczynku nad brzegiem Wisły każdego dnia tygodnia. Grunt i Woda to letnie centrum wiedzy...Rafał Skórski

Restauracja 4/2017, KONCEPT

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne