Mazury HoReCa po raz trzeci już w kwietniu!
 
Mazury HoReCa po raz trzeci już w kwietniu!

2017-09-12

W dniach 17-18.04.2018r. w Expo Mazury w Ostródzie odbędzie się trzecia edycja targów Mazury HoReCa. Poprzednie edycje cieszyły się sporym zainteresowaniem wystawców i odwiedzających, każda z nich zgromadziła ponad stu wystawców z branży gastronomicznej, hotelarskiej i cateringowej.

ht 2017 09at 17

Targi Mazury HoReCa – największe takie wydarzenie w północno-wschodniej Polsce - odbywają się w regionie słynącym nie tylko z walorów turystycznych i przyrodniczych, ale także z doskonałych, wielokrotnie nagradzanych produktów regionalnych i usług gastronomicznych.

Druga edycja wydarzenia została tematycznie poszerzona o cukiernictwo i piekarstwo. Ta inicjatywa była związana z rosnącym zainteresowaniem branży najwyższej jakości pieczywem, wyrobami cukierniczymi i deserami. Spotkała się z pozytywnym odbiorem, zatem będzie kontynuowana w 2018 roku.

ht 2017 09at 18

Talenty kulinarne

Mocnym punktem Mazury HoReCa są prestiżowe konkursy kulinarne. Oprócz kolejnych edycji konkursów „Zielona Budka Master Challenge”, „Drób na Polskim Stole”, „Gęsina w Restauracji” (w których już w drugiej edycji uczestnicy walczyli o obronę tytułu) podczas Mazury HoReCa 2018 pojawi się nowy konkurs – „Babiniec” – kierowany do Kół Gospodyń Wiejskich z całej Polski. Konkursowi będzie patronował Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Marszałek objął ponadto swoim patronatem Strefę Regionów, w której pojawią się przedstawiciele regionów Polski z najlepszymi lokalnymi produktami.

ht 2017 09at 19

Owocne spotkania biznesowe

Formuła B2B targów Mazury HoReCa opiera się na krótkich spotkaniach biznesowych wystawców z potencjalnymi kontrahentami (Hosted Buyers). Taka formuła umożliwia bardziej precyzyjne dotarcie z ofertą do zainteresowanych odbiorców, nawiązanie nowych kontaktów, podpisanie pierwszych umów. Podczas Mazury HoReCa 2017 blisko stu Profesjonalnych Kupujących spotkało się z wystawcami. Zaowocowało to wieloma nowymi relacjami, udanymi transakcjami, a także nowatorskimi pomysłami biznesowymi, które wzięły początek w bezpośrednich spotkaniach podczas Mazury HoReCa 2018.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, podczas Mazury HoReCa 2018 w Expo Mazury pojawią się znani szefowie kuchni, młode talenty kulinarne, menedżerowie i właściciele hoteli, restauracji, nowych formatów gastronomicznych, firm cateringowych, cukierni, piekarni i lodziarni, dystrybutorzy produktów i usług dla branży HoReCa. W związku z trzecią edycją wydarzenia Mazury HoReCa zmienia się również wizualnie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://mazuryhoreca.pl

 


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail