Zielona czy czarna?
 

 
Zielona czy czarna?

Mając świadomość, że detale budują markę gastronomiczną, warto poświęcić czas także na wybór napojów oferowanych gościom, w tym przede wszystkim herbaty.

 rs 2017 09zp 23

 

Wszyscy chcemy dać swoim klientom to, co najlepsze. Dlatego najczęściej decydujemy się na herbatę przeznaczoną dla gastronomii. Taką, która rozumie potrzeby rynku HoReCa i odpowiada na nie. Herbatę luksusową i elegancką. Firma Pallavi Group, producent i dostawca herbaty gastronomicznej, oferuje markę Veertea, która zyskała uznanie wśród smakoszy. To szeroki wybór mieszanek, z których powstają wyjątkowe napary herbaciane. Obok klasycznych smaków, jak czarna, earl grey czy zielona, znajdziemy także całą gamę herbatek owocowych i mieszanek ziołowych. W ofercie Veertea znajdują się głównie herbaty w pojedynczo pakowanych saszetkach. Dlaczego to właśnie one są najwłaściwszym wyborem do gastronomii? 

Przede wszystkim design

Pojedynczo pakowane saszetki są eleganckie i estetyczne. Stają się istotnym elementem ogólnego wizerunku lokalu. Gość ma pewność, jaką herbatę dostanie, i wie, że oferujemy mu to, co najlepsze. Estetyka to jednak nie wszystko. Ważnym aspektem jest także higieniczność mieszanek w kopertach. Zanim saszetki trafią na bufet, muszą przejść długą drogę. Dotyka ich wtedy wiele osób, nie wspominając o gościach, którzy dokonując ostatecznego wyboru, oglądają, zgniatają, a często nawet wąchają saszetkę, by dowiedzieć się, co jest w środku. Saszetki zapakowanej w pojedynczą kopertę dotyka jedynie ten, kto zdecyduje się ją zaparzyć. Jak dokonuje wyboru? Czyta skład. Warto zatem wybrać taką markę, która...opr.Marcel Hanus

Restauracja 5/2017, NARZĘDZIA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail