Kompedium mądrego inwestowania
 
Kompedium mądrego inwestowania

Producenci mebli i urządzeń służących jako wyposażenie zaplecza kuchni oraz sali restauracyjnej wprowadzenie ich na rynek poprzedzają licznymi testami i badaniami konsumenckimi. Dlatego warto wsłuchać się w opinie będące pokłosiem tych analiz.

 rs 2017 09zp 26

  Współcześnie w gastronomii nie można ograniczyć się do jednego narzędzia, które wykorzystywane jest do przygotowania, prezentacji i serwowania posiłku w każdej z możliwych opcji. Dziś na ten temat spoglądamy już znacznie szerzej niż jeszcze kilka lat temu. Ważnym czynnikiem jest wiedza, doświadczenie, narzędzia, z którymi bezpośrednio spotyka się kucharz, trzymając w ręce różnego rodzaju noże czy inne akcesoria służące do przygotowania potrawy. – Dziś szczególną uwagę, jako producenci profesjonalnych mebli ze stali nierdzewnej, zwracamy uwagę na meble – ich standardy, wykonanie, wygodę, użyteczność oraz praktyczność i wiele jeszcze innych aspektów. Planując budowę lub remont zaplecza gastronomicznego dla hoteli, restauracji i innych lokali tego typu, musimy pamiętać o prawidłowym doborze mebli, bo są one integralną częścią całego procesu tworzenia smacznych, zdrowych posiłków.

Bardzo często dla naszych klientów prawidłowy dobór mebli jest priorytetem – mówi Marek Joachimiak, administrator sprzedaży w firmie Plastmet. Producent musi słuchać swoich klientów, rozpoznawać ich potrzeby, reagować na zapotrzebowanie rynku gastronomicznego, ale również podpowiadać rozwiązania wynikające ze swojego doświadczenia. – Niezwykle istotną sprawą jest zachowanie standardów higieny podczas produkcji, bo spoczywa na nas odpowiedzialność za losy wielu osób korzystających na co dzień z mebli w całej Europie. Meble ze stali nierdzewnej to też doskonałe narzędzie służące do porządkowania, magazynowania i dysponowania wszystkich produktów i urządzeń wykorzystywanych w codziennej pracy – dodaje Marek Joachimiak. 

Kluczem są materiały najlepszej jakości

Wybierając wyposażenie kuchni gastronomicznej, należy przede wszystkim zwracać uwagę na jakość oraz funkcjonalność mebli i urządzeń. Należy pamiętać, że dobrze zaprojektowana technologia kuchni...Marcel Hanus

Restauracja 5/2017, NARZĘDZIA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail