Od teraz soki Marwit także w hotelach, restauracjach i podczas cateringu
 


Od teraz soki Marwit także w hotelach, restauracjach i podczas cateringu

2017-10-01

Producent świeżych soków Marwit zrobił kolejny krok w rozwoju firmy. Spółka weszła właśnie ze swoimi kluczowymi produktami na rynek HoReCa.

- Coraz więcej osób ceni sobie zdrową żywność, i to nie tylko we własnym domu, ale także podczas wyjazdów służbowych czy wakacji. Zgodnie z sugestiami naszych partnerów biznesowych, rozpoczęliśmy więc dystrybucję naszych soków i surówek do hoteli, restauracji i firm organizujących catering - mówi Anna Pawłowska-Kruzińska, kierownik ds. marketingu Marwit Sp. z o.o.

Świeże soki Marwit w tym kanale dystrybucji dostępne są w pięciolitrowych opakowaniach, surówki natomiast w trzykilogramowych. W ofercie dostępne są również specjalne dystrybutory - aby je otrzymać, wystarczy podpisać umowę.

Spółka przygotowała kilka modeli współpracy z odbiorcami. Przy umowach długoterminowych przewidziane zostały wysokie rabaty. Aby poznać szczegóły wystarczy skontaktować się z firmą telefonicznie, pod numerem 56 674 43 20 lub z końcówką 98, a także mailowo pod adresem bok@marwit.pl.

Współpraca z Marwit to doskonałe uzupełnienie oferty gastronomicznej o zdrowe, niepasteryzowane produkty, których coraz częściej poszukują goście z Polski i zagranicy, a także oszczędność związana z brakiem ponoszenia kosztów na przygotowanie świeżych soków i surówek we własnym zakresie.

Marwit od lat umacnia swoją pozycję na rynku. Rozwój firmy i jego kierunek doceniła branża. W styczniu firma została uhonorowany tytułem Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma!, a dwa miesiące później wyróżniona w rankingu Gazele Biznesu, doceniającym najbardziej dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa.

Spółka sukcesywnie zwiększa asortyment innych produktów, także z sektora convenience, który umożliwia konsumentowi sięganie po gotowe warzywne i owocowe przekąski (a więc o Surówki Premium, Smoothie, Zupy krem, marchewki Marwitki, Sałaty raz, dwa, trzy).


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail