Nowość z Warmii! „Sztuka mięsa” – steki z wołowiny dojrzewającej.
  
Nowość z Warmii! „Sztuka mięsa” – steki z wołowiny dojrzewającej.

2017-10-05

Zakłady Mięsne „Warmia” wprowadzają na rynek nową linię steków z wołowiny dojrzewającej – „Sztuka mięsa”. To w 100% naturalne mięso pochodzące z własnej hodowli i od sprawdzonych, lokalnych dostawców. Swoje walory smakowe zawdzięcza przechowywaniu w specjalnych warunkach chłodniczych i wilgotności przez okres do 8 tygodni. W skład nowej linii produktów wchodzą m.in. steki z polędwicy, antrykotu i rostbefu oraz burgery wołowe.Produkty są już dostępne w ofercie Zakładów MięsnychWarmia.

rs 2017 10 01

Steki z wołowiny dojrzewającej to nowość w ofercie produktów firmy Warmia. Mięso pochodzi z młodego bydła ras mięsnych, wypasanych na warmińsko - mazurskich łąkach i karmionych specjalnie przygotowanymi, naturalnymi paszami bez sztucznych polepszaczy. Mięso dojrzewa w specjalnych chłodniach pod okiem specjalistów od kilku dni – jak w przypadku delikatnej polędwicy – nawet do 8 tygodni w przypadku innych części mięsa.W efekcie mięso staje się kruche i uzyskuje niepowtarzalny smak.

„Wołowina, poza walorami smakowymi, posiada także cenne wartości odżywcze niezbędne w prawidłowej diecie. Mimo, że w Polsce moda na wołowinę wciąż się rozwija.  Jednocześnie obserwujemy jak zmienia się kultura jedzenia. Polacy coraz częściej decydują się na przyrządzanie steków i burgerów we własnej kuchni, przekonując się, że odpowiednio przygotowana może być równie dobra, jak w restauracji. Stąd pomysł na „Sztukę mięsa”, której wyjątkowość stanowi proces dojrzewania mięsa pochodzącego z mięsnych ras bydła. Wołowina dojrzewająca posiada jeszcze jedną zaletę – jej smak i kruchość  znacznie różni się od tego co jest nam znane w postaci tradycyjnych steków.” – mówi Bartosz Jankowiak, kierownik marketingu i sprzedaży regionalnejZakładów Mięsnych „Warmia”.

Produkty z linii „Sztuka mięsa” sprzedawane są w pojedynczych porcjach – steki z wołowiny dojrzewającej: 150g, 200g i 250g oraz burgery: 110g i 200g – zamkniętych w hermetycznych opakowaniach. W ofercie znajdują się również steki minutowe z udźca. Wszystkie produkty opatrzone są prostą instrukcją, która ułatwi domowe przyrządzanie wyśmienitych dań z wołowiny.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail