Marka Tork i firma Essity świętują Światowy Dzień Mycia Rąk
 


Marka Tork i firma Essity świętują Światowy Dzień Mycia Rąk

2017-10-16

Naszymi dłońmi możemy zmieniać świat na lepsze. Marka Tork, podobnie jak w ubiegłych latach, aktywnie bierze udział w obchodach Światowego Dnia Mycia Rąk, który przypada na 15 października. Rozpowszechnianie wiedzy na temat wielkiego znaczenia dbałości o higienę rąk stanowi niejako misję marki.

Mycie dłoni jest jedną z najprostszych i najskuteczniejszych metod ograniczenia liczby infekcji. Poprzez niezwykle prostą czynność możliwe jest efektywne stosowanie profilaktyki zdrowotnej. Wyniki raportu SCA Hygiene Matters wskazują, że kobiety myją dłonie średnio 9,5 razy w ciągu dnia, natomiast mężczyźni  7,6 razy dziennie. Badania wykazały, że 80% osób mając brudne dłonie odczuwa dyskomfort w kontaktach towarzyskich. Warto również pamiętać, że 20% infekcji dróg oddechowych (np. przeziębienia) można uniknąć poprzez regularne mycie rąki
.
 „Oferta marki Tork jest niezwykle bogata w produkty przeznaczone do utrzymania higieny rąk. Idealnie wpisuje się w potrzeby branży HoReCa oraz publicznego segmentu rynku: biur, szpitali i szkół. Wszystkie nasze produkty spełniając najwyższe światowe standardy znacznie ułatwiają utrzymywanie higieny. Naszą misją jest podkreślanie wagi tego ogromnie istotnego zagadnienia. W tym celu stale prowadzimy badania i aktywnie działamy przygotowując różnorodne materiały dotyczące czystości rąk. ” – mówi Wojciech Nizio, Brand Communication Manager, Essity.

W Światowy Dzień Mycia Rąk marka Tork, posiadając wiedzę w zakresie higieny, zwraca uwagę, że mycie rąk ma wielką siłę, ponieważ jest jednym z najważniejszych narzędzi do walki z drobnoustrojami, z którymi nasze dłonie codziennie mają kontakt. Ponadto działania Tork służą też przypomnieniu, że odpowiednia higiena rąk nie tylko chroni nasze zdrowie, ale także ułatwia budowanie kontaktów biznesowych i ma ogromne znaczenie w miejscu pracy. Zwiększanie świadomości i wskazanie, dlaczego, kiedy, jak i gdzie należy myć ręce jest jednym z najważniejszych aspektów dbania o poprawę zdrowia na świecie. Firma Essity wraz z marką Tork dokładają wszelkich starań, aby poprawić poziom higieny rąk, zachęcając do regularnego i właściwego ich mycia. Skupiając się na tak prozaicznej czynności możliwa jest zmiana nawyków oraz świadomości społeczeństwa, a czyste ręce stanowią podstawę w tworzeniu bardziej zrównoważonego i zdrowego środowiska.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail