Zapraszamy na wielkie otwarcie drugiej edycji programu Szef dla Młodych Talentów.
 


Zapraszamy na wielkie otwarcie drugiej edycji programu Szef dla Młodych Talentów.

2017-10-18

Spotkanie odbędzie się 20 października (piątek) o godz. 11:00 w Akademii Inspiracji MAKRO w Warszawie (Al. Jerozolimskie 184).

W programie m.in.:
 
·        Specjalne warsztaty barmańskie dla dziennikarzy z Mikołajem Nowakiem, znanym instruktorem i międzynarodowym sędzią barmańskim –  będziecie mogli poznać najnowsze trendy w świecie drinków i samodzielnie przygotować swoje cocktaile J
·        Edukacyjny pokaz kulinarny poprowadzony przez Pawła Oszczyka („Szef Roku” Żółtego Przewodnika Gault&Millau Polska 2016) i Wojciecha Harapkiewicza (szef kuchni restauracji Babinicz w kompleksie Dworzysko w Szczawnie-Zdroju),
·        Prelekcja Doroty Minty z agencji Chef Hunters o karierze w branży gastronomicznej.

RSVP: Prosimy o potwierdzenie obecności: joanna.purzycka@makro.pl, tel. 665 021 916

Szef dla Młodych Talentów to program odpowiedzialności społecznej, poprzez który pomagamy młodym kucharzom w stawianiu pierwszych kroków w karierze. W ramach programu organizujemy Miksery Kulinarne – bezpłatne spotkania dla uczniów szkół gastronomicznych, podczas których odbywają się pokazy kulinarne wybitnych szefów kuchni, prelekcje wyjątkowych osób ze świata gastronomii i prezentacje produktowe. Dodatkowo uczniowie, którzy zdobywają najlepsze wyniki w quizach po Mikserach, wygrywają staże w prestiżowych restauracjach. Pierwsza edycja programu była wielkim sukcesem – w dziewięciu spotkaniach udział wzięło 1100 osób z całej Polski, spośród których wyłoniliśmy 15 stażystów. Nad całością czuwa Rada Programowa złożona m.in. z Justyny Adamczyk (Żółty Przewodnik Gault&Millau Polska), Wojciecha Harapkiewicza, Pawła Oszczyka, Janusza Fica czy Macieja Nowickiego.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail