Nowy szef kuchni w hotelu Kossak
 
Nowy szef kuchni w hotelu Kossak

2017-10-20

Hotel Kossak w tym tygodniu wzbogacił się o nowego Szefa Kuchni.

Michał Kuduk. W gastronomii pracuje od 20 lat. Fachu uczył się zarówno w Polsce, jak i za granicą, m.in. w Wielkiej Brytanii, Norwegii oraz na misji pokojowej w Bośni i Hercegowinie. Podróżnik zafascynowany Azją oraz współautor bloga kulinarno-podróżniczego kuukandtravel.com Kuuk&Travel.

Wielokrotny zwycięzca polskich i międzynarodowych konkursów kulinarnych, m.in.: Primerba Cup 2011 i 2013, Trendy Chef 2013, 3-krotny finalista Kulinarnego Pucharu Polski. Jego imię i nazwisko widnieje w Encyklopedii biograficznej z życiorysami znanych Polek i Polaków „Who is Who w Polsce 2012”.

Lubi tworzyć dania kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu, ale też często czerpie inspiracje z odbytych dotychczas podróży kulinarnych. Uwielbia egzotyczne azjatyckie klimaty, ale tak naprawdę najlepiej czuje się w górach.

Jego motto życiowe: „W życiu będziesz miał to, na co się odważysz. Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia”.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail