Nowość - bufet FRESH
 


Nowość - bufet FRESH

2017-10-20

Linia bufetów FRESH to najnowsza kompleksowa oferta nowoczesnych bufetów chłodniczych, grzewczych i neutralnych produkowanych przez firmę Komat.

rs 2017 10av 03

Bufety FRESH wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami, które zapewniają atrakcyjną prezentację potraw, a także gwarantują zachowanie ich świeżości i walorów smakowych na dłużej. Mgiełka pary wodnej okala potrawy chłodząc je i nawilżając, zapewniając dodatkowo niezwykle ciekawy wizualny efekt. Wysoki poziom prezentacji produktów gwarantuje także kaskadowy układ półek, dzięki któremu produkty są odpowiednio wyeksponowane, a klienci mają do nich łatwy dostęp. Klient decydując o zabudowie ma do dyspozycji bogatą kolorystykę i szeroki wachlarz materiałów wykończeniowych, dzięki czemu urządzenie doskonale wpasuje się w każde wnętrze. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom konstrukcyjnym bardzo łatwo utrzymać bufety FRESH w czystości. Ponadto charakteryzują się one funkcjonalnością i energooszczędnością oraz posiadają system wyjątkowo pojemnych szuflad. Bufety FRESH zostały nagrodzone Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich 2017.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail