Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Nowość - bufet FRESH

2017-10-20

Linia bufetów FRESH to najnowsza kompleksowa oferta nowoczesnych bufetów chłodniczych, grzewczych i neutralnych produkowanych przez firmę Komat.

rs 2017 10av 03

Bufety FRESH wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami, które zapewniają atrakcyjną prezentację potraw, a także gwarantują zachowanie ich świeżości i walorów smakowych na dłużej. Mgiełka pary wodnej okala potrawy chłodząc je i nawilżając, zapewniając dodatkowo niezwykle ciekawy wizualny efekt. Wysoki poziom prezentacji produktów gwarantuje także kaskadowy układ półek, dzięki któremu produkty są odpowiednio wyeksponowane, a klienci mają do nich łatwy dostęp. Klient decydując o zabudowie ma do dyspozycji bogatą kolorystykę i szeroki wachlarz materiałów wykończeniowych, dzięki czemu urządzenie doskonale wpasuje się w każde wnętrze. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom konstrukcyjnym bardzo łatwo utrzymać bufety FRESH w czystości. Ponadto charakteryzują się one funkcjonalnością i energooszczędnością oraz posiadają system wyjątkowo pojemnych szuflad. Bufety FRESH zostały nagrodzone Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich 2017.


Komunikaty Branżowe
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne