Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Poszukujemy partnerów z pasją do pizzy

Chcąc skutecznie prowadzić biznes gastronomiczny w globalnej skali, trzeba uwzględnić trzy czynniki: jakość składników, profesjonalny zespół i dobrą komunikację z klientem – mówi w rozmowie z magazynem „Restauracja” Chris Wynne, współwłaściciel i dyrektor generalny PJ Western Retail Investments, przedstawiciel sieci Papa John’s International, która właśnie wchodzi na polski rynek.

rs 2017 06zi 21  

Papa John’s jest trzecim graczem na światowym rynku gastronomicznym w kategorii pizzy. Jakie nadzieje wiąże pan z wejściem do Polski?

Zamierzamy aktywnie rozwijać naszą sieć na terenie Polski, tak by więcej osób mogło spróbować lepszej pizzy. W przyszłym roku chcemy otworzyć co najmniej osiem lokali w Warszawie, a następnie kontynuować ten proces w kolejnych polskich miastach. W ciągu najbliższych dwóch lat planujemy otwarcie ponad 20 lokali na terenie całego kraju. Rynek polski ma wielki potencjał, dlatego nie chcemy ograniczać naszych planów rozwoju, ogłaszając już teraz dokładną liczbę lokali. 

W Polsce zarówno w lokalach, jak i dostawach króluje kuchnia włoska, a najczęściej spożywana jest właśnie pizza. W zależności od tego, jakie badania weźmiemy pod uwagę, danie to stanowi od 60 do ponad 80 proc. wszystkich zamówień. To sprawia, że liczba konceptów gastronomicznych je oferujących jest ogromna. W jaki sposób chcecie podbić serca polskich klientów?

Dewizą Papa John’s jest hasło „Lepsze składniki. Lepsza pizza”, a nasz przepis na sukces to „Lepsze składniki + Lepszy zespół = Lepsza pizza”. Papa John’s jest uznanym liderem w kategorii pizzy, który obecnie prowadzi ponad 5 tys. lokali w 45 krajach na całym świecie i wciąż się rozwija, koncentrując się na jakości i dbałości o klientów. Inwestujemy więcej niż wielu innych w branży w konsekwentne dostarczanie doskonałej pizzy i najlepszej jakości usług. Nie używamy tanich i wysoko przetworzonych produktów. Inwestujemy we wszystkie nasze składniki w celu zapewnienia najlepszej jakości pizzy – niezależnie od tego, czy jest to nasz sos, dodatki, nasze oryginalne ciasto czy też samo opakowanie. 

Jak będzie wyglądał system dostaw w...


Restauracja 6/2017, OD KUCHNI

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
rs 2018 02
2/2018   Spis treści »
marzec-kwiecień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne