Festiwal Amerykańskiej Wołowiny w Warszawie
  
Festiwal Amerykańskiej Wołowiny w Warszawie

2017-12-08

Festiwal Amerykańskiej Wołowiny w Warszawie

rs 2017 12 02

W dniach 11-20 grudnia na talerzach najlepszych restauracji w Warszawie zagości najprawdziwsza, certyfikowana wołowina z USA w ramach Festiwalu „Taste of the legend”.

W najlepszych restauracjach stolicy dostępne będzie specjalne menu, z którego goście będą mogli wybrać znakomite dania z amerykańskiej wołowiny. Dania będą opracowane według autorskich receptur najwybitniejszych szefów kuchni w kraju.- Naszym celem jest zapoznanie klientów warszawskich restauracji z niepowtarzalnym, legendarnym smakiem amerykańskiej wołowiny. Ideą Festiwalu jest prezentacja pewnych wartości, kultury, korzeni legendarnego smaku tego mięsa znanego i cenionego przez koneserów na całym świecie. Zapraszamy do współpracy najlepsze restauracje w Warszawie, dla których jakość produktu oraz satysfakcja gości ma kluczowe znaczenie. Celem kampanii jest także popularyzacja amerykańskiej wołowiny, tak aby zapewnić jej stałe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy - mówi prezes firmy Elkopol sp. z o.o. Alicja Wierzbicka, dystrybutor amerykańskiej wołowiny w Polsce.Aby dowiedzieć się, które restauracje biorą udział w Festiwalu wystarczy sprawdzić na stronie www.usbeef.pl.

Legendarna jakość i smak amerykańskiej wołowiny
•USA są największym światowym producentem wołowiny
•Wołowina produkowana jest z młodego bydła poniżej 30 miesięcy
•Bydło hodowane jest tak aby zapewnić doskonałą marmurkowość gwarantującą kruchość, smak i soczystość mięsa.
•Produkcja prowadzona jest bez użycia hormonów.
•Ocena jakości tuszy jest kluczowa w procesie produkcji. Na rynki eksportowe trafia wyłącznie selekcjonowana wołowina najwyższej jakości, stąd na całym świecie znany jest jej legendarny smak, którego nie da się podrobić.
Wołowina ze Stanów Zjednoczonych sprzedawana na rynku Europejskim to
„HIGH-QUALITY BEEF”
•Wszystkie elementy posiadają Certyfikat jakości Beef Quality Assurance (BQA).
•Certyfikat ten jest gwarancją bezpieczeństwa konsumentów oraz wyjątkowej  smakowitości, kruchości i autentyczności.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail