Bistro Meat & Fit z ofertą wegańską
  
Bistro Meat & Fit z ofertą wegańską

2017-12-15

Twórcy marki obserwując panujący od jakiegoś czasu wśród konsumentów trend ograniczania spożycia mięsa lub całkowitego wyeliminowania go z diety postanowili przygotować solidną ofertę dla tej grupy gości.


rs 2017 10av 02
Do nie dawna Meat&Fit miało w ofercie linię burgerów wegetariańskich, a teraz wprowadziło ofertę w 100% roślinną czyli wegańską. Nie rezygnuje jednak z mięsa i nadal w ofercie bistro można znaleźć burgery z wołowiną, wieprzowiną czy też drobiem. - Uważnie obserwujemy rynek, i kiedy widzimy jak tacy potentaci rynku mięsnego jak Sokołów S.A. czy Z.M Duda wchodzą na rynek wegański wprowadzając oddzielne linie wegańskich wędlin, smarowideł, pasztetów, parówek, a ostatnio też aktor Leonardo DiCaprio inwestuje w firmę Beyond Meat produkująca roślinne zamienniki mięsa to znaczy, że na rynku zachodzą głębokie zmiany, których nie chcemy być tylko biernym uczestnikiem, ale być ich kreatorem i animatorem-  komentuje Łukasz Błażejewski, dyrektor ds. Franczyzy 7th Street i Meat & Fit.

Pomoc i konsultacje przy opracowaniu oferty wegańskiej udzieliły firmie Polskie Stowarzyszenie Wegańskie, Otwarte Klatki wraz z Roślinniejemy. Przeprowadziła ona też  konkurs na stworzenie kompozycji burgerów wegańskich i ze 174 zgłoszeń wybrała i wprowadziła 9 najlepszych do swojej oferty. Można więc śmiało powiedzieć, że ofertę wegańską w Meat & Fit stworzyli weganie. - Jesteśmy pierwszą i w tym momencie jedyną w Polsce firmą, która w swoich lokalach ma szeroką ofertę burgerów mięsnych z różnego rodzaju mięsa, a także posiada szeroką ofertę 100% wegańskich burgerów i do tego wszystko to przygotowane w formie FIT.  Cały czas pracujemy nad rozwojem sieci dzięki czemu będziemy mogli dotrzeć z naszą ofertą do mieszkańców kolejnych miast. W całym roku 2018 planujemy otworzyć minimum 24 lokale m.in. w Krakowie, Wrocławiu, Częstochowie, Warszawie, Kłodzku, Złotoryi, Sochaczewie. Niezależnie w kilku miastach prowadzone są poszukiwania nowych lokali przez kolejnych Franczyzobiorców – dodaje  Łukasz Błażejewski.Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail