ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Zainwestuj w rodzinną rekreację i biznesową integracja w nadwiślańskim pejzażu
 

 
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Zainwestuj w rodzinną rekreację i biznesową integracja w nadwiślańskim pejzażu

2018-01-19

Inwestorów i dzierżawców zainteresowanych wieloletnim wydzierżawieniem nowoczesnego obiektu restauracyjno-konferencyjnego „Wyspa Wisła” zaprasza do inwestowania Towarzystwo Przyjaciół Stężycy. Cena dzierżawy do uzgodnienia

Możliwa jest również sprzedaż części terenu od Wspólnoty Gruntowej w Stężycy (właściciela gruntów) w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu pod inwestycję hotelową, SPA (uwzględnione w planie zagospodarowania przestrzennego). Szacunkowa cena za 1m² 35 PLN

Kontakt: Sekretariat tel. 81 8889585, kom. +48 505149788, mail: sekretariat@jmpflowers.pl

rs 2018 1av 01

rs 2018 1av 02

rs 2018 1av 03

Informacja ogólna


Wyspa Wisła w Stężycy to ulokowany na powierzchni ok. 30 hektarów kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny, położony na wyjątkowej urody nadwiślańskich terenach. Leżący niecałe sto kilometrów na południe od Warszawy obiekt to doskonała propozycja dla rodzin i osób, które chcą uciec od wielkomiejskiego zgiełku i aktywnie odpocząć w otoczeniu przyrody. Oprócz atrakcji typowo rekreacyjnych jak pływanie kajakiem i rowerem wodnym, kąpiele i wylegiwanie się na plaży, obiekt organizuje w amfiteatrze liczne imprezy artystyczne. Oryginalna restauracja serwująca nowoczesną kuchnie polską i letni taras z grillem pozwolą przyjemnie wzmocnić się gościom po licznych atrakcjach. Dla biznesu z kolei to świetne miejsce aby w kameralnych warunkach zorganizować szkolenia czy konferencje korzystając z najnowocześniejszej infrastruktury technicznej i zaplecza cateringowego. Wyjątkowe walory przyrodnicze oraz bogata infrastruktura turystyczna zapewniają możliwości do stworzenia niezwykle bogatej oferty.

Zaplecze techniczne

Niebanalny architektonicznie budynek Wyspy Wisły swoją bryłą świetnie koresponduje z pięknem otaczającej przyrody. W obiekcie mieści się klimatyczna restauracja z tarasem oraz nowoczesne i wyposażone w sprzęt audiowizualny sale doskonale dostosowane do organizacji, szkoleń, konferencji czy spotkań biznesowych do 250 osób. Wszystkie pomieszczenia w obiekcie są klimatyzowane. Bezpośrednio przy budynku mieszczą się parkingi i kameralny amfiteatr do organizacji koncertów, wieczorów kabaretowych i innych atrakcji artystycznych. Cały otaczający teren o powierzchni 30 hektarów ulokowany pośród wiekowych drzew i starorzecza Wisły jest zagospodarowany alejkami, ścieżkami rowerowymi, placami zabaw, uroczymi kładkami dla pieszych. Piękno otoczenia można podziwiać z naturalnego tarasu widokowego, który zimą służy jako stok narciarsko-saneczkarski. Nocą, cały obszar jest iluminowany, tworząc niezapomniany klimat dla romantycznych spacerów czy organizowanych potańcówek pod gołym niebem.

Catering

Restauracja Wyspa Wisła to eleganckie miejsce, zaaranżowane tak, by zapewnić oprawę dla wykwintnych kolacji biznesowych, bali karnawałowych, wyrafinowanych uroczystości weselnych czy kameralnych i romantycznych wieczorów we dwoje. Restauracja specjalizuje się w nowoczesnej kuchni polskiej bazującej na produktach regionalnych od lokalnych dostawców. Sezonowe menu zmienia się wraz z porami roku a odpowiednio dobrana karta win dopełnia doznania kulinarne. Podczas wiosennych i letnich wieczorów na tarasie można dodatkowo skorzystać z dań grillowych; soczystych mięs, świeżych ryb i aromatycznych warzyw a barmani zadbają o orzeźwiające napoje chłodzące oraz desery lodowe. Restauracja Na Wyspie, według prestiżowego francuskiego przewodnika Gault&Millau Polska, została uznaną za najlepszą restauracją pomiędzy Warszawą a Lublinem.

Dojazd

Obiekt Wyspa Wisła ulokowany jest na lewym brzegu Wisły w miejscowości Stężyca, niedaleko Dęblina. Łatwo tu dojechać Trasą Nadwiślańską (Droga Krajowa nr 801) łączącą Warszawę z Puławami. Odległość z Warszawy to niecałe 100 km, z Lublina około 80 km. 

rs 2018 1av 05

 

rs 2018 1av 06

rs 2018 1av 08

 

rs 2018 1av 09

rs 2018 1av 10


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail