Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Rekordowa frekwencja we Wrocławiu

13 listopada w hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław spotkało się ponad 200 przedstawicieli kadry zarządzającej w branży gastronomicznej w regionie dolnośląskim, którzy dzielili się wiedzą na temat budowania zespołu, pozyskiwania, motywowania i utrzymania pracowników. Patronem medialnym wydarzenia był magazyn „Restauracja”.

 rs 2018 02ai 04

 

Program konferencji wzbogacili wyjątkowi prelegenci wybrani na podstawie obserwacji rynku lokalnego. Agnieszka Małkiewicz tak komentuje ich wybór: – To było grono restauratorów, szefów kuchni i menedżerów prowadzących najmodniejsze, najbardziej widoczne lub ugruntowane koncepty gastronomiczne we Wrocławiu i okolicach. Nie chodziło tylko o wieloletnie doświadczenie, ale o biznesową intuicję, świadomość trendów i zrozumienie potrzeb rynku w obecnych czasach. Wybraliśmy miejsca, w których jest pełno gości, a pracownicy nie narzekają na miejsce pracy. Spytaliśmy liderów tych miejsc, jak to robią. Katarzyna Derdzińska dodaje: – MADE Restaurant to przede wszystkim spotkania inspiracyjne,...


Restauracja 1/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail