Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaRekordowa frekwencja we Wrocławiu

13 listopada w hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław spotkało się ponad 200 przedstawicieli kadry zarządzającej w branży gastronomicznej w regionie dolnośląskim, którzy dzielili się wiedzą na temat budowania zespołu, pozyskiwania, motywowania i utrzymania pracowników. Patronem medialnym wydarzenia był magazyn „Restauracja”.

 rs 2018 02ai 04

 

Program konferencji wzbogacili wyjątkowi prelegenci wybrani na podstawie obserwacji rynku lokalnego. Agnieszka Małkiewicz tak komentuje ich wybór: – To było grono restauratorów, szefów kuchni i menedżerów prowadzących najmodniejsze, najbardziej widoczne lub ugruntowane koncepty gastronomiczne we Wrocławiu i okolicach. Nie chodziło tylko o wieloletnie doświadczenie, ale o biznesową intuicję, świadomość trendów i zrozumienie potrzeb rynku w obecnych czasach. Wybraliśmy miejsca, w których jest pełno gości, a pracownicy nie narzekają na miejsce pracy. Spytaliśmy liderów tych miejsc, jak to robią. Katarzyna Derdzińska dodaje: – MADE Restaurant to przede wszystkim spotkania inspiracyjne,...


Restauracja 1/2018, RYNEK

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności