Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Nowe trendy na polskim rynku HoReCa

W branży hotelowo-restauracyjnej zauważalna jest zmiana trendów konsumpcyjnych. Coraz liczniejsi odbiorcy wykazują zainteresowanie jakościowymi i oryginalnymi produktami, w tym jagnięciną i sezonowaną wołowiną.

rs 2018 02ai 07

 

Klientela hoteli i restauracji prezentuje szerokie spektrum gustów i preferencji, a goście coraz częściej sięgają po produkty premium, które, choć są droższe, reprezentują jakość i oryginalność. Tendencja ta pierwotnie dotyczyła tylko największych polskich miast, obecnie rozciąga się już na cały kraj, co ściśle związane jest z większą zamożnością klientów. Oprócz rodaków, rosnącą grupę konsumentów stanowią odwiedzający nasz kraj obcokrajowcy. Wizyta turystyczna czy biznesowa to otwartość na nowe propozycje, a także związany z tym budżet. Nie od dziś goście z zagranicy stanowią ulubioną klientelę hotelarzy i restauratorów. Spory...


Restauracja 1/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail