Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.W którym kierunku pędzi polska i światowa gastronomia?

W restauracji Pink Lobster odbyła się premiera pierwszej części raportu MADE „Bądź 3 kroki przed”, w którym zespół MADE podsumował trendy i kierunki polskiej oraz światowej gastronomii na 2018 r. Jednocześnie ruszyła kampania zmieniająca podupadły wizerunek zawodu kelnera w Polsce. To według badań opinii rynkowej największy problem współczesnej polskiej gastronomii.

 rs 2018 02ai 11

  Raport składa się z dwóch części „Świat” i „Polska”. Pierwsza została poświęcona wszystkim zjawiskom, które rozpalają wyobraźnię branży gastronomicznej na świecie w dziedzinie zarządzania i HR, nowych technologii, profilu współczesnego gościa, marketingu, doświadczeniu gościa i nowinkach w menu. Druga część raportu MADE z kolei sprawdza, jak poruszone w części pierwszej zagadnienia wybrzmiewają na polskim rynku....


Restauracja 1/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail