Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 
Starbucks podsumowuje rok 2017

W 2017 r. sieć kawiarni kontynuowała w Polsce swój dynamiczny rozwój. Otwarcie 12 nowych punktów, pierwsza lokalizacja w Bydgoszczy i poszerzenie obszaru działań o koncept „Starbucks on the go” – to tylko niektóre sukcesy marki w minionym roku. Konsekwentna realizacja przyjętej strategii zaowocowała potwierdzeniem silnej pozycji sieci w postaci dwóch prestiżowych nagród. W trakcie European Coffee Symposium Allegra jurorzy przyznali Starbucksowi tytuły „Najlepszej sieci kawiarni w Europie” oraz „Najlepszej sieci kawiarni w Europie Zachodniej”

 

rs 2018 02ai 13

. Mimo dużej konkurencji na polskim rynku kawiarnianym Starbucks odnotował kolejny udany rok. Dzięki przemyślanej i długofalowej strategii marka stale zwiększa swój zasięg i...


Restauracja 1/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail