Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.KALENDARIUM IMPREZ

FOOD-to-GO 6-7 lutego 2018 r., Centrum Wystawienniczo-Kon-gresowe AMBEREXPO, ul. Żaglowa 11, Gdańsk

 Targi Wyposażenia i Pro-duktów dla Gastronomii FOOD-to-GO w Gdańsku od kilku lat odpowiadają na potrzeby branży gastronomicznej dynamicznie rozwijającej się na północy Polski. Kompleksowa oferta blisko 100 wystawców skierowana do przedstawicieli restauracji i barów oraz kawiarni, lodziarni, cukierni sprawia, że targi co roku odwiedza około 3 tys. branżowych zwiedzających, szukających inspiracji na nadchodzący sezon. Ponad 70 proc. stanowią osoby podejmujące decyzje zakupowe w firmach. FOOD-to- GO są doskonałą okazją do prezentacji nowinek branżowych, produktów i usług, które usprawnią funkcjonowanie nadmorskiej gastronomii. Tematem przewodnim 8. edycji targów będzie bistro w polskiej odsłonie jako miejsce łączące restaurację, kawiarnię, cukiernię i bar, w którym można w przyjemnej atmosferze, ale szybko zjeść. foodtogo.pl 

rs 2018 02ai 18

Expo Sweet 25-28 lutego 2018 r., Hala Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14,...


Restauracja 1/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail