Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

Czas, czas i... jeszcze raz cz as

Do niedawna realizacja usługi cateringowej była zarezerwowana niemal wyłącznie dla klienta biznesowego. Dzisiaj ten obraz jest skrajnie inny, a coraz więcej Polaków decyduje się na korzystanie z gotowej oferty kulinarnej.

 

rs 2018 02ai 22 

 

Zamówienie cateringu na przyjęcie domowe dawniej traktowano jako uleganie panującej modzie bądź kaprys najbogatszych. Obecnie jednak coraz więcej polskich gospodarstw domowych decyduje się skorzystać z dostępnej na rynku oferty cateringowej. Dlaczego tak się dzieje? – Przyrządzanie dań bez wątpienia należy do pracochłonnych. Niestety nie zawsze możemy pozwolić sobie na spędzenie wielu godzin w kuchni. Co więcej, są i tacy, dla których gotowanie jest na tyle dużym wyzwaniem, że nie potrafią mu sprostać. Wszystko to sprawia, że choć nierzadko chcielibyśmy samodzielnie przygotować niebanalne specjały, codzienność brutalnie weryfikuje nasze plany – mówi Damian Wiatrak, dyrektor zarządzający w firmie Deli Catering. Bez wątpienia przybywa firm...Rafał Skórs ki

Restauracja 1/2018, NARZĘDZIA

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności