Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Raport Stava o rynku dowozów jedzenia

W tym numerze „Restauracji” rozpoczynamy publikację wyników pierwszego raportu o dowozie jedzenia, który obejmuje swoim zakresem nie tylko zamówienia online, ale także telefoniczne, które wciąż stanowią 60 proc. całego rynku. Na początek prezentujemy dane dotyczące kalendarza dostaw.

rs 2018 1az 01

• Popularność kategorii Niekwestionowanym królem jedzenia na dowóz wciąż pozostaje pizza. Widać też wyraźnie, że popularne w ostatnich latach burgery wyrwały dla siebie istotny kawałek rynku.

• Zamówienia na dowóz według kalendarza Czas jest tym czynnikiem, który najbardziej wpływa na liczbę składanych zamówień na dowóz. Innego ruchu restaurator musi spodziewać się w poniedziałki, innego w soboty. Na inną liczbę zleceń musi przygotować się w porze lunchu, a na inną wieczorem tego samego dnia. Z tego powodu nie lada wyzwanie stanowi ułożenie dla kierowców...


Restauracja 1/2018, RAPORT
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail