Podwójna przyjemność z sosami Folwark, czyli nowa linia produktów firmy Beer Fingers…
 
Podwójna przyjemność z sosami Folwark, czyli nowa linia produktów firmy Beer Fingers…

2018-02-27

Cross promotion ze znanymi i lubianymi sosami Folwark.

rs 2018 02 05

Beer Fingers to prężnie rozwijająca się firma FMCG ze 100% kapitałem polskim. Producent jedynych na rynku, opatentowanych w Polsce PODWÓJNYCH PALUSZKÓW. Wypiekane przez Beer Fingers paluszki od ponad dziesięciu lat zyskują uznanie smakoszy w kraju i za granicą. Firma jest laureatem licznych nagród z zakresu przedsiębiorczości i innowacyjnych technik sprzedaży.

Rok 2018 firma rozpoczęła od łączenia smaków. Na rynku pojawiła się nowa linia podwójnych przekąsek w dużych opakowaniach typu Party, do których dodawany jest sos salsa mexicana. Przy okazji tworzenia nowego produktu, Beer Fingers postanowiła połączyć siły z firmą Kotaniec, producentem sosów Folwark.
Przetestowaliśmy wiele produktów zarówno polskich i zagranicznych. Jedynie sosy Folwark spełniły nasze oczekiwania. Wysoka jakość, doskonały smak i bardzo szerokie portfolio zdecydowały o wyborze. Pierwsze produkty to połączenie paluszków z sosem salsa mexicana – nie mniej jednak mamy wiele ciekawych pomysłów, które będziemy chcieli wspólnie zrealizować. Mówi Bartosz Głodowski prezes i pomysłodawca Podwójnych Paluszków.

Dostrzega on w nowym pomyśle spory potencjał: Liczymy, że nasza nowa oferta ma szansę zainteresować młodych ludzi poszukujących nowych smaków, a jednocześnie lubiących spędzać czas na zabawie w większym gronie. Wierzymy, że dzięki swej oryginalności, nasze Podwójne z sosami mają spore możliwości przebicia się na rynku, na którym prawie wszystkie karty zostały już rozdane. Dodaje.

W przeciwieństwie do klasycznych, produkowanych przez konkurencję zestawów paluszki + sos, dzięki swej podwójności, Beer Fingers doskonale spełniają rolę „łyżeczki”, którą można jednorazowo nabrać naprawdę solidną porcję sosu. Takie połączenie smaków „działa mocniej” – staje się wyjątkowo wyraźne i ma szanse zadowolić najbardziej wymagających konsumentów.

Na początek producent proponuje dwa nowe zestawy w eleganckich, kartonowych pudełkach. Idealne na imprezę lub spotkanie w kilkuosobowym gronie.
Podwójne solone z sosem 410g. W zestawie można znaleźć cztery paczki paluszków solonych po 80g każda oraz sos Salsa Mexicana Folwark 90g.

Podwójne z sezamem 330g - zestaw zawiera 240g paluszków (cztery paczki po 60g) oraz pojemnik z sosem Salsa Mexicana Folwark 90g.

Nową linię produktów w opakowaniach kartonikowych uzupełnia opakowanie Podwójnych w polewie czekoladowej 300g (5 opakowań po 60g), które początkowo będą oferowane bez sosu, a do których w przyszłości producent zamierza dołączyć niespodziankę o wyjątkowej recepturze…


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail