Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 
Słodkie urodziny Akademii Mistrza

Dekadę temu, latem 2008 r., na polskim rynku cukierniczym powstała wyjątkowa inicjatywa – Akademia Mistrza. Platforma szkoleniowa, dzięki której przedstawiciele branży piekarniczo-cukierniczej mogą nie tylko podnosić kwalifikacje zawodowe i biznesowe, ale przede wszystkim wymieniać doświadczenia, inspiracje, razem szukać pomysłów na rozwijanie cukiernictwa w Polsce.

 

 rs 2018 02ai 07

  Swój początek Akademia Mistrza wzięła z organizowanych przez ZT Kruszwica pokazów szkoleniowych Noce Cukiernika i Piekarza. To właśnie w trakcie tych spotkań uczestnicy, mówiąc o potrzebie rozwoju projektu i zmiany jego formuły na warsztatową, zasiali ziarno Akademii Mistrza. Trzy osoby – mistrz świata w cukiernictwie...


Restauracja 2/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail