Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Starcie kulinarnych gigantów powróciło do Polski

W Warszawie w ostatnich dniach lutego odbył się krajowy finał konkursu dla profesjonalnych kucharzy – Bocuse d’Or. Ośmiu uczestników, wraz ze swoimi pomocnikami, walczyło o szansę reprezentowania Polski w europejskim finale, który odbędzie się w Turynie 11-12 czerwca 2018 r.

 

 rs 2018 02ai 08

 

Bocuse d’Or to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych na świecie. Jest to prezentacja najnowszych trendów w gotowaniu, podczas której liczy się kreatywność, technika, poczucie smaku oraz umiejętność łączenia tekstur. Konkurs daje młodym kucharzom szansę na rozwój ich talentu oraz promocję krajowej kuchni na arenie europejskiej. – Jako marka Debic od wielu lat staramy się wspierać kucharzy, by mogli tworzyć...


Restauracja 2/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail