Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 
Co nowego w gastronomii

Najważniejsze otwarcia w ostatnim czasie? Trudno się w nich wszystkich połapać, dlatego trzeba stawiać na subiektywny wybór. Zajrzyjmy więc, co nowego do jedzenia serwują w największych gastronomicznie ośrodkach Polski. Zdajemy sobie sprawę, że ten wybór nie jest kompletny – jeśli więc chcecie poinformować o nowej restauracji, po prostu napiszcie do nas!

 

 rs 2018 02ai 12

  

Kraków Tao Restaurant & Club ul. Dolnych Młynów 10

300 m kw. przestrzeni stworzonej z miłości do ludzi, egzotycznego jedzenia, ekstrawaganckich koktajli i minimalistycznego designu. Menu restauracji to zderzenie tradycyjnych smaków Dalekiego Wschodu z kulinarnymi przyzwyczajeniami mieszkańców Starego Kontynentu. W całości oparte jest na metodzie in-house, czyli wszystko przygotowywane jest na miejscu – od past, syropów, zalew, przez masale, wasabi, tahin czy curry. Restauratorzy, dążąc do utrzymania równowagi w każdym aspekcie, wprowadzają zasady Zero Waste. Nie marnuje się tu niczego, co może zostać użyte do tworzenia kolejnych smaków. 

Warszawa DO BO DO ul....


Restauracja 2/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail