Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 
KALENDARIUM IMPREZ

Targi WorldFood Warsaw 10-12 kwietnia 2018 r., Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

 

rs 2018 02ai 13

 

 Już po raz piąty branża spożywcza spotka się na WorldFood Warsaw, aby poznać nowości i nawiązać kontakty biznesowe. Tak jak poprzednie edycje, również tegoroczna daje możliwość wzbogacenia półek sklepowych i menu restauracji o nowe produkty. Uczestnicy targów będą mieli okazję także do wymiany doświadczeń i poszerzenia wiedzy podczas seminariów i paneli dyskusyjnych oraz do zapoznania się z nowoczesnymi technologiami. Pojawią się sektory poświęcone m.in. produktom ekologicznym, suplementom diety, alkoholom, urządzeniom do produkcji i przetwórstwa oraz chłodniczym łańcuchom dostaw i logistyki. Goście targów będą mogli odwiedzić pawilony narodowe takich państw, jak Włochy, Ukraina, Hiszpania, Sri Lanka czy Tajlandia. Udział zapowiedzieli również przedstawiciele branży spożywczej z Wietnamu, Hongkongu, Turcji, Rumunii, Pakistanu, Mołdawii i Dubaju. www.worldfood.pl 

Mazury HoReCa 17-18 kwietnia 2018 r., Expo Mazury, ul. Grunwaldzka...


Restauracja 2/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail