Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Biznes gastronomiczny na nowych osiedlach

W których inwestycjach mieszkaniowych deweloperzy oferują lokale handlowo-usługowe? W jakich cenach można je kupić, planując otwarcie restauracji? Odpowiedzi na te pytania przynosi poniższa sonda.

 

 rs 2018 02ai 22

• Wioletta Kleniewska, dyrektor marketingu i sprzedaży w Polnord SA

Lokale usługowe oferujemy w Warszawie, Ząbkach, Gdańsku i Łodzi. W osiedlu Stacja Kazimierz na warszawskiej Woli dostępnych jest jeszcze pięć lokali o powierzchni od 149 m kw. do 187 m kw. Osiedle Neptun przy ul. Powstańców w Ząbkach oferuje sześć lokali o metrażu od 41 m kw. do 70 m kw. Inwestorom z Trójmiasta możemy zaproponować lokale przy ul. Guderskiego w Gdańsku Jasieniu wielkości od 91 m kw. do 101 m kw. oraz przy ul. Myśliwskiej w Gdańsku Morenie o powierzchni od 170 m kw. do 223 m kw. W Łodzi pozostały w sprzedaży dwa lokale przy ul. Żeligowskiego w pobliżu Piotrkowskiej o metrażu 61 m kw. i 190 m kw. Ceny wszystkich lokali są do negocjacji. 

• Tomasz Sujak, członek zarządu Archicom SA

Poszukujący lokalu usługowego mogą skorzystać z oferty w kilku naszych osiedlach we Wrocławiu. Do nabycia są lokale o powierzchni od 24 m kw. do 189 m kw. w osiedlu Olimpia Port, w którym docelowo zamieszka 10 tys. wrocławian, a nadrzeczna lokalizacja inwestycji przyciąga spacerowiczów z całego miasta. Warto też zwrócić uwagę na lokale usługowe w budynku Club House w apartamentowym osiedlu Ogrody Hallera, położonym przy jednej z głównych arterii miasta. W naszej ofercie znajdują się również lokale usługowe w Browarach Wrocławskich, nowoczesnej inwestycji usytuowanej na terenie dawnego Browaru Piastowskiego. Potencjał lokalizacyjny w pobliżu centrum miasta i sąsiedztwo terenów rekreacyjnych nad Odrą stwarzają tu duże szanse rozwoju dla inwestorów. • 

Małgorzata Ostrowska,...


Restauracja 2/2018, NARZĘDZIA
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail