Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 
Droga do doskonałości

Restauratorzy mówią, że po świniach rasy Joselito pozostaje tylko chrumkanie. Tak cenne są bowiem dla każdego kucharza wszelkie elementy pochodzące z rozbioru.

 

rs 2018 02ai 30

  Naturalnym środowiskiem życia dla świń rasy iberyjskiej Joselito są zadrzewione dębami pastwiska, które firma posiada na południowym zachodzie Hiszpanii. Tu świnie żyją w całkowitej swobodzie, przemierzając w słońcu ogromne przestrzenie pastwisk (na jedną świnię przypada około 4 ha), żywiąc się żołędziami, trawami i ziołami, które nadają ich mięsu niepowtarzalny smak oraz szczególne właściwości odżywcze. Badania naukowe potwierdziły, że dzięki temu wyroby Joselito zawierają znaczne ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych, witamin i naturalnych przeciwutleniaczy, które zmniejszają ryzyko zachorowania na...


Restauracja 2/2018, STYL & DESIGN
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail