Gastronomiczna Grupa Zakupowa Horeca GGZ
 


Gastronomiczna Grupa Zakupowa Horeca GGZ

2018-04-03

Dla Gastronomicznej Grupy Zakupowej Horeca GGZ rok 2017 był kolejnym rokiem dynamicznego rozwoju, który zaowocował  wzrostem liczby uczestników sieci do 3500 restauracjioraz poszerzenia oferty dystrybutorów i producentów. Od początku istnienia strategicznymi partnerami Grupy Horeca GGZ są GK Iglotex, Coca Cola, Kompania Piwowarska, Zielona Budka. W 2017 Grupa Zakupowa wzbogaciła się o nowych partnerów handlowych min. Zeelandia, Hrebapol Lublin SA, Willa Win, Mane Trading Union.Na dzień dzisiejszy Horeca GGZ mam podpisane umowy partnerskie z ponad 40 firmami z branży.

rs 2018 03 01

Jako największagrupa zakupowa z branży HoReCa zajmujemy się negocjowaniem warunków handlowych, promocją oraz organizacją pokazów kulinarnych i targów promujących nowości na rynku gastronomicznym z przeznaczeniem dla dedykowanych klientów.
W Roku 2017  kontynuowaliśmy rozwój programu premiowego „Retro+”. Jest to program skierowany do przedsiębiorców branży HoReCa, który dodatkowo gratyfikuje ich w zamian za zakupy produktów producenta partnera Horeca GGZ.
Dynamika z jaką rozwija się Grupa GGZ pozwoliła na uruchomienie platformy zakupowej dedykowanej do naszych członków - Horecabuy.pl. Platforma ma polepszyć komunikację pomiędzy uczestnikiem grupy a producentem/dystrybutorem, dać restauratorom możliwość łatwego i sprawnego zamawiania produktów.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail