MAKRO Polska dostarcza produkty do programu „MasterChef Junior”
 


MAKRO Polska dostarcza produkty do programu „MasterChef Junior”

2018-04-10

Sieć hurtowni MAKRO Polska zapewnia produkty, z których młodzi kucharze przygotowują potrawy konkursowe w trzeciej edycji programu „MasterChef Junior”.
 

„MasterChef Junior” to popularny program produkowany przez stację TVN, w którym najbardziej utalentowani młodzi kucharze z całej Polski walczą o trofeum i nagrodę pieniężną. W każdym odcinku Anna Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran stawiają przed uczestnikami różne wyzwania, takie jak m.in. przygotowanie dań rybnych, mięsnych, zup czy deserów. Produkty niezbędne do wykonania potraw zapewnia sieć hurtowni MAKRO Polska. Program można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20:00 na antenie TVN.
 

MAKRO Polska jest również partnerem wszystkich sześciu edycji programu „Masterchef” w Polsce. Sieć hurtowni wspiera polską gastronomię m.in. poprzez program Szef dla Młodych Talentów – edukacyjny program odpowiedzialności społecznej skierowany do uczniów szkół gastronomicznych oraz program Szef dla Szefów, w ramach którego odbywają się konferencje i warsztaty dedykowane branży HoReCa.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail