Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

Jak zarabiać na winie? Winiarskie warsztaty dla hoteli i gastronomii

2018-04-18

21 maja w Poznaniu i 22 maja w Szczecinie odbędą się warsztaty Jak zarabiać na winie skierowane do właścicieli i managerów restauracji i hoteli. Organizuje je Polish Masters Academy – Wine and More oraz Winkolekcja.

Podczas spotkań będą poruszane będą między innymi tematy dotyczące takich kwestii jak: czy serwis wina jest problemem i czy może być zyskiem, stosowności zatrudnienia sommeliera, współpracy z szefem kuchni w zakresie doboru wina oraz planowania jego zapasów w magazynie. Uczestnicy warsztatów mają możliwość poznać także zagadnienia dotyczące tego, jakie czynniki składają się na „winny” sukces, światowe trendy w zakresie serisu wina i najciekawsze gastronomiczne wzorce z londyńskich restauracji. Premierową edycję warsztatów, która odbyła się 23 kwietnia w gdańskim Hotelu Hilton poprowadził Piotr Pietras – Wicemistrz Europy Sommelierów z roku 2017 i dwukrotny Mistrz Polski Sommelierów w latach 2015 i 2016. Profesjonalnego wsparcia podczas warsztatów udzielił Piotr Kamecki, prezydent Stowarzyszenia Sommelierów Polskich.

Ogólnopolski cykl warsztatów „Jak zarabiać na winie” organizuje Polish Masters Academy – Wine and More oraz Winkolekcjia we współpracy z czołowymi postaciami branży winiarskiej.

Więcej informacji na https://warsztaty.winkolekcja.pl/


Komunikaty Branżowe
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne