Cisowianka Oficjalną Wodą Tour de Pologne – Narodowy Wyścig Niepodległości
 

 
Cisowianka Oficjalną Wodą Tour de Pologne – Narodowy Wyścig Niepodległości

2018-04-27

Najbardziej znany na świecie polski wyścig kolarski Tour de Pologne UCI World Tour oraz najpopularniejsza marka wody mineralnej w Polsce kontynuują współpracę w roku setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Rok 2018 jest wyjątkowy zarówno dla całego kraju jak i dla samego Tour de Pologne UCI World Tour, który odbędzie się po raz 75ty a 90 lat minie od jego pierwszej edycji. Zbiega się to także z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Dlatego też w tym roku Tour de Pologne organizowany będzie pod okolicznościową nazwą Tour de Pologne – Narodowy Wyścig Niepodległości.


Do świętowania obu tych ważnych rocznic dołącza się CISOWIANKA – główna marka rynku wód mineralnych w Polsce, która już po raz trzeci została Oficjalną Wodą Tour de Pologne. Aby podkreślić wyjątkowość współpracy w tym roku CISOWIANKA przygotowuje specjalną edycję swoich wód niegazowanych z etykietami Tour de Pologne.
Bardzo się cieszę, że Cisowianka po raz kolejny jest oficjalną wodą Tour de Pologne. Wyścig należy do cyklu UCI World Tour, czyli kolarskiej Ligi Mistrzów i jest najważniejszą kolarską imprezą w Europie Środkowo-Wschodniej. W naszych działaniach stawiamy na jakość i profesjonalizm, bo zdajemy sobie sprawę, że dzięki współpracy z najlepszymi ranga wyścigu może ciągle rosnąć. Stąd partnerstwo z Cisowianką, która jest nie tylko firmą z wysokimi standardami, ale przede wszystkim naturalną wodą mineralną. Często ją piję, więc wiem, że kolarze ją docenią. To woda, która doskonale gasi pragnienie po solidnej dawce kolarskich aktywności, a jej właściwości mineralne pozwalają szybko uzupełnić wszystkie pierwiastki, które tracimy jadąc na rowerze – mówi Czesław Lang, Dyrektor Generalny Tour de Pologne.


Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Lang Team w poprzednich latach i cieszymy się, że będzie ona kontynuowana. Tour de Pologne to marka sama w sobie, a my, jako długoletni lider rynku wód mineralnych w Polsce, chcemy pracować z najlepszymi. – mówi Agata Berndt-Wazelin, PR Manager Marki Cisowianka – Dodatkowo nie moglibyśmy odmówić sobie współpracy z jednym z największych w Europie wyścigów kolarskich w tak ważnym dla Tour de Pologne, jak i dla całego naszego kraju, roku - kiedy świętujemy setną rocznicę odzyskania niepodległości a Tour obchodzi 90te urodziny. Jesteśmy przekonani, że 2018 będzie rokiem wyjątkowym a wszyscy zawodnicy 75 Tour de Pologne UCI World Tour jak i w Tour de Pologne Amatorów będą ponownie zadowoleni z naszej współpracy.


CISOWIANKA zadba o odpowiednie nawodnienie również podczas innych imprez rowerowych - między innymi Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe i Lang Team Race, a także w ramach cyklu eventów Roadshow 90 lat Tour de Pologne.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail