Tork zdobywcą nagrody Amsterdam Innovation Award
 
Tork zdobywcą nagrody Amsterdam Innovation Award

2018-05-21

Award za rozwiązanie Tork PaperCircle®. Rozdanie nagród miało miejsce podczas tegorocznych targów Interclean Amsterdam 2018.

ht 2017 12aw 02

Na Międzynarodowych Targach Czystości Interclean Amsterdam 2018 marka Tork zaprezentowała trzy przełomowe innowacje: Tork PeakServe®, Tork EasyCube® oraz Tork PaperCircle®. To właśnie usługa Tork PaperCircle® została nagrodzona przez jury oraz deceniona przez publiczność. Tork PaperCircle® to pierwsza na świecie usługa recyklingu papierowych ręczników z łazienek w ramach gospodarki obiegowej. Dzieki nowemu rozwiązaniu zużyty papier jest odzyskiwany, zamykając cykl obiegu papierowych produktów higienicznych.

„Obecnie najczęściej stosowanymi metodami utylizacji ręczników papierowych są spalanie i składowanie odpadów, a w niektórych przypadkach kompostowanie. Jako że recycling ręczników papierowych nie był do tej pory praktykowany, potencjał ponownego wykorzystania zasobów naturalnych jest ogromny" mówi Åsa Degerman, pracownik Zespołu ds. Innowacji w Zakresie Odpadów dla marki Tork.

Oprócz prezentacji innowacyjnych rozwiązań i aktualnej oferty produktowej przedstawiciele marki Tork w ramach oficjalnego programu Interclean poprowadzili dwa seminaria poświęcone najnowszym usługom Tork.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail