Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Kompleksowo dla sektora HoReCa

Najnowsze trendy w gastronomii, kulinarne inspiracje i 18. już edycja Kulinarnego Pucharu Polski. Tak zapowiada się kolejne poznańskie spotkanie sektora gastronomiczno-hotelarskiego na targach POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL, które w tym roku odbędzie się w dniach 1-4 października.

 

 rs 2016 11e 10

 

Jesienne spotkanie sektora HoReCa w stolicy Wielkopolski co roku przyciąga przedstawicieli obiektów gastronomicznych i noclegowych. Choć do targów zostało jeszcze sporo tygodni już dziś wiadomo, że nie zabraknie na nich specjalnych stref pokazowych. Znana już od kilku lat Galeria...


Restauracja 3/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail