Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Premiera książki „Gościnność. Sztuka dobrej obsługi w gastronomii”

W księgarniach jest dostępna pierwsza w Polsce publikacja w całości poświęcona profesjonalnej obsłudze oraz przełożeniu gościnności na sukces w gastronomii.

 rs 2016 11e 11

  Miesiąc po wizycie w restauracji zwykle nie pamiętamy tego, co jedliśmy, za to doskonale pamiętamy, jak zostaliśmy obsłużeni. Mimo że przychodzimy do restauracji przede wszystkim dla dobrego jedzenia, a nie wyjątkowej obsługi, jedno bez drugiego nie istnieje. Dobry serwis uratuje kiepski posiłek, a nieprofesjonalna obsługa zepsuje najlepsze danie. „Gościnność” to praktyczny poradnik dla właścicieli i pracowników branży gastronomicznej, którego motywem przewodnim jest obsługa gościa. Autorzy udowadniają, że dobrze wyszkolony personel sali przekłada się nie tylko na zarobki restauracji, ale także na rzesze zadowolonych gości, którzy chętnie wracają. „Czerpiemy z własnych wieloletnich doświadczeń w branży oraz posiłkujemy się autorytetami polskiej i zagranicznej gastronomii, dlatego ważną część książki stanowią wywiady ze specjalistami i mentorami” – piszą Adam...


Restauracja 3/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail