Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.



Uber Eats dostępny we Wrocławiu

Wrocław to czwarte polskie miasto, w którym będzie dostępna aplikacja Uber Eats. Użytkownicy będą mogli zamawiać jedzenie z ponad 75 restauracji, wśród których są: Pasibus, Shrimp House, Woo Thai, Krowarzywa, Szajnochy 11, Panda Ramen oraz Ahimsa. W całej Polsce użytkownicy Uber Eats mogą zamawiać posiłki aż z tysiąca restauracji.

 rs 2016 11e 14

  Usługa Uber Eats działa w Polsce od ponad roku. Do tej pory dostępna była w Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Teraz dołącza Wrocław, gdzie intuicyjna aplikacja połączy użytkowników z 75 restauracjami w mieście. Zamówienie ciepłego i świeżego posiłku to od dzisiaj kilka kliknięć w mobilnej aplikacji Uber Eats...


Restauracja 3/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 




Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.



Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail