Targi EuroGastro wysoko ocenione przez branżę
 
 

Targi EuroGastro wysoko ocenione przez branżę

22. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro 21-23 marca odwiedziło 19 117 osób. Czekało na nich 268 wystawców z 20 krajów. Przedstawiciele branży gastronomicznej zapoznali się z najnowszymi trendami rynkowymi oraz wzięli udział w interesujących szkoleniach. Dodatkową atrakcję stanowiły konkursy kulinarne organizowane przez znanych i cenionych szefów kuchni, liczne degustacje oraz bogata oferta wydarzeń towarzyszących.

 

 rs 2016 11e 15

 

Włoska firma Tecnoinox, oferująca profesjonalny sprzęt kuchenny, powróciła na targi, by ugruntować swoją pozycję na polskim rynku. – Klientom polecamy w szczególności piec konwekcyjno-parowy TAP i linię Mosaico – zachwalała Martina Giacomini, dyrektor sprzedaży. A Chiara Tonon z działu marketingu dodała: – Zaprosiliśmy tutaj naszych sprzedawców, konsultantów oraz końcowych użytkowników. Zwłaszcza z liczby tych ostatnich jesteśmy bardzo zadowoleni. Ciekawe rozwiązanie podczas EuroGastro zaproponowała firma Winterhalter Gastronom Polska. – Jesteśmy pierwszymi, którzy podłączyli zmywarki do internetu. Nasz system Connected Wash daje możliwość wglądu we wszystkie procesy i w pełny dziennik aktywności. W razie pojawienia się problemów klienci otrzymują...


Restauracja 3/2018, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail