Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 
Targi EuroGastro wysoko ocenione przez branżę

22. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro 21-23 marca odwiedziło 19 117 osób. Czekało na nich 268 wystawców z 20 krajów. Przedstawiciele branży gastronomicznej zapoznali się z najnowszymi trendami rynkowymi oraz wzięli udział w interesujących szkoleniach. Dodatkową atrakcję stanowiły konkursy kulinarne organizowane przez znanych i cenionych szefów kuchni, liczne degustacje oraz bogata oferta wydarzeń towarzyszących.

 

 rs 2016 11e 15

 

Włoska firma Tecnoinox, oferująca profesjonalny sprzęt kuchenny, powróciła na targi, by ugruntować swoją pozycję na polskim rynku. – Klientom polecamy w szczególności piec konwekcyjno-parowy TAP i linię Mosaico – zachwalała Martina Giacomini, dyrektor sprzedaży. A Chiara Tonon z działu marketingu dodała: – Zaprosiliśmy tutaj naszych sprzedawców, konsultantów oraz końcowych użytkowników. Zwłaszcza z liczby tych ostatnich jesteśmy bardzo zadowoleni. Ciekawe rozwiązanie podczas EuroGastro zaproponowała firma Winterhalter Gastronom Polska. – Jesteśmy pierwszymi, którzy podłączyli zmywarki do internetu. Nasz system Connected Wash daje możliwość wglądu we wszystkie procesy i w pełny dziennik aktywności. W razie pojawienia się problemów klienci otrzymują...


Restauracja 3/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail