Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.KALENDARIUM IMPREZ

Jak zarabiać na winie?

Winiarskie warsztaty dla gastronomii i hoteli

21 maja 2018 r. – Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, Poznań;

22 maja 2018 r. – Novotel, ul. 3 Maja 31, Szczecin

21 maja w Poznaniu i 22 maja w Szczecinie odbędą się warsztaty „Jak zarabiać na winie” skierowane do właścicieli i menedżerów restauracji i hoteli. Organizatorem są Polish Masters Academy – Wine and More oraz Winkolekcja. Podczas spotkań będą poruszane tematy nurtujące menedżerów i właścicieli lokali gastronomicznych, m.in.: czy serwis wina jest problemem i czy może być zyskiem, stosowność zatrudnienia sommeliera, współpraca z szefem kuchni w zakresie doboru wina oraz planowanie jego zapasów w magazynie.

Uczestnicy warsztatów mają możliwość poznać także światowe trendy w zakresie serwisu wina, czynniki składające się na „winny” sukces lokalu oraz najciekawsze gastronomiczne wzorce z londyńskich restauracji. Premierową edycję warsztatów, która odbyła się 23 kwietnia w gdańskim hotelu Hilton, poprowadził Piotr Pietras – wicemistrz Europy sommelierów z roku 2017 i dwukrotny mistrz Polski sommelierów w latach 2015 i 2016. Profesjonalnego wsparcia udzielił Piotr Kamecki, prezydent Stowarzyszenia Sommelierów Polskich. Kolejne edycje organizatorzy zapowiadają na...


Restauracja 3/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail