Wielka loteria jubileuszowa w Selgros Cash&Carry
 


Wielka loteria jubileuszowa w Selgros Cash&Carry

2018-06-16

370 tysięcy złotych – to łączna pula nagród w rozpoczynającej się dziś wielkiej loterii zorganizowanej z okazji 21 lat Selgros Cash&Carry w Polsce. Na tych, którzy wezmą udział w zabawie czekają nagrody związane z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018, takie jak piłki i koszulki, a także bony towarowe.

 ht 2017 12aw 18

360 replik piłki meczowej World Cup Russia 2018, 450 koszulek z oficjalnym logo Mundialu oraz ponad 14 tysięcy bonów towarowych czeka na klientów, którzy między 14 czerwca a 11 lipca zrobią zakupy w halach Selgros Cash&Carry w całej Polsce za min. 250zł. Wraz z paragonem otrzymają oni kupon, który należy zeskanować w specjalnym terminalu. Jeśli na ekranie ukaże się napis BON 20, BON 50, BON 100, BON 200, BON 500, BON 750, PIŁKA lub KOSZULKA, oznacza to, że klient jest uprawniony do odbioru wylosowanej nagrody.

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że Selgros Cash&Carry może pochwalić się aż dwudziestojednoletnią obecnością na polskim rynku. Od czasu otwarcia pierwszej hali naszym priorytetem nieustannie jest zadowolenie naszych klientów i zapewnianie im dostępu do najwyższej jakości produktów. Poprzez loterię, chcemy zachęcić ich do wspólnego świętowania oraz kibicowania – mówi Cezary Furmanowicz,Dyrektor Marketingu Selgros Cash&Carry i Transgourmet.

 


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail