Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaAustriacki producent kawy chce być numerem 1 na polskim rynku HoReCa

Polski sektor hotelarsko-gastronomiczny rozwija się w zawrotnym tempie i w roku 2017 osiągnął wartość przekraczającą 28 mld zł. Nasz rynek staje się atrakcyjnym miejscem dla zagranicznych inwestycji. Austriacki producent kawy premium Julius Meinl dołączył do warszawskiego Coffee Zone w kwietniu 2018 r. jako udziałowiec większościowy i – jak zapowiada – chce być marką numer 1 na polskim rynku HoReCa.

 rs 2018 07ea 01

 

Dobra kondycja polskiej gospodarki oraz rosnące płace przekładają się na wzrost krajowej konsumpcji. Już więcej niż połowa Polaków korzysta z usług gastronomicznych i widać rosnący trend nie tylko w liczbie samych klientów, ale także w zwiększającej się częstotliwości odwiedzin i czasu spędzanego w lokalu. Polacy wydają także coraz więcej na jedzenie na mieście – jak widać w najnowszych raportach, średni rachunek za jedną wizytę to ok. 43 zł. Rynek HoReCa rośnie średnio o 4-5 proc. rocznie, a jego dynamiczny rozwój tylko zachęca zagranicznych inwestorów do szukania nowych możliwości rozwoju właśnie w Polsce. Pod koniec kwietnia działająca na całym świecie wiedeńska palarnia kawy Julius Meinl Coffee Group dołączyła do założonej w Warszawie w 2008 r. Coffee Zone, jako udziałowiec większościowy, otwierając tym samym 20. już filię firmy na świecie. –...


Restauracja 4/2018, RYNEK

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności