Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Polska reprezentacja na Worldchefs Congress & Expo 2018

Aż 4 tys. szefów kuchni ze 105 krajów, 200 firm wystawienniczych, 20 światowej sławy prelegentów i 70 zespołów rywalizujących o tytuł najlepszego szefa kuchni wzięło udział w 36. edycji Worldchefs Congress & Expo 2018 w Kuala Lumpur, w Malezji. Reprezentantem Polski wśród ekspertów branży gastronomicznej z całego świata było Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni, którego partnerem strategicznym są Selgros Cash&Carry i Transgourmet.

rs 2018 07ea 05

Worldchefs Congress & Expo 2018 obchodził jubileuszową, 90. rocznicę w tętniącym życiem, dynamicznym mieście Kuala Lumpur w Malezji. Przez cztery dni główni przedstawiciele stowarzyszeń szefów kuchni z całego świata brali udział w obradach, pokazach i konkursach, budując i podtrzymując sieć relacji biznesowych oraz czerpiąc inspirację z dokonań czołowych profesjonalistów z branży. Prelegentami byli światowej sławy eksperci, m.in. tajwański szef...


Restauracja 4/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail